Sarbinowo k.Mielna to miejscowość typowo turystyczna. Zapraszamy do naszego obiektu kompleksu drewnianych domków letniskowych. Każdy domek jest dwupoziomowy i ma 44 m2 plus taras z meblami ogrodowymi.

 

Może w każdym z nich zamieszkać 6 osób. Domek ,który oddajemy Państwu do dyspozycji jest w pełni wyposażony.Posiada  aneks kuchenny,dzięki któremu jesteście Państwo niezalezni.

 

Dla osób które nie chcą  gotować proponujemy stołówkę obok lub świeżą rybkę, bezpośrednio z kutra, od rybaka.

 
Nasz obiekt jest ogrodzony,położony w bezpiecznej odległości od centrum ,dzięki czemu nie słychać  u nas gwaru nocnego życia .Na naszym terenie są miejsca postojowe dla Państwa samochodów. Dysponujemy ładnym placem zabaw dla dzieci.


Dzięki tym atrybutom, do naszego obiektu przyjeżdżają chętnie rodziny z dziećmi, dziadkowie z wnukami, renciści i emeryci. Można ze sobą zabrać również psa, pod warunkiem, że nie należy on do ras niebezpiecznych.

 

 

Jest obok nas sporo miejsca do spacerów ze swoim pupilem, a i na naszą plażę można wchodzić z psami.

 

 
Obiekt nasz jest czynny od maja do września. Ceny przed i  po sezonie są  znacznie bardziej atrakcyjne niż w pełnym sezonie,nco zapewnia nam spore zainteresowanie również w tym okresie.

 

Szczegolnie zapraszamy wtedy matki z małymi dziećmii gośći w wieku poprodukcyjnym, ktorzy cenią sobie  ciszę i spokój .

 

Celem zapoznania się z naszą pełną ofertą, proszę wstapić na naszą stronę, na której zobaczycie Państwo nasz obiekt. Pragniemy nadmienić,iż obecnie trwa promocja cenowa widoczna na naszej stronie internetowej.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Domki Rafa

Mielno, Sarbinowo

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

3237

Popularność obiektu

5€ - 19€

20PLN - 80PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij