Hostel Fraszka Wrocław Stare Miasto - najlepszy z najmniejszych, najmniejszy z najlepszych, bo mały może więcej. Dobre noclegi w kameralnej atmosferze w centrum Wrocławia dla wyjątkowych Gości.


Nie musisz taszczyć bagaży przez pół miasta od Dworca Głównego masz zaledwie 650m drogi. Możesz wybrać nocleg w pokojach dwuosobowych lub wieloosobowych.

 

Gdy już odświeżysz się po podróży w łazience z kabiną prysznicową i napijesz się rześkiej kawy, sprawdzisz w darmowym internecie jakie atrakcje na Ciebie czekają w mieście możesz radośnie ruszać. Kawa i herbata w cenie. Plany, mapy, przewodniki do Twojej dyspozycji.


Hostel Fraszka zlokalizowany jest w dzielnicy Wrocław Stare Miasto. Zaledwie 650m drogi od Dworca Głównego PKP i autobusowego i 1100m. Dla naszych Gości przygotowaliśmy 11 miejsc noclegowych. 


Do wyboru masz:

- pokój dwuosobowy z umywalka oraz łożem "małżeńskim" 160x200cm

- pokój dwuosobowy z łóżkiem piętrowym

- pokój wieloosobowy dla siedmiu osób, który równie dobrze może być trzyosobowy a nawet dwuosobowy według uzgodnień na Waszą wyłączność.

 

Wszystkie łóżka o wymiarach 90x200cm przygotowane do natychmiastowego użycia wraz z ręcznikiem i mydłem.

 

W pokoju wypoczynkowym możesz obejrzeć TV i skorzystać z komputera jeśli nie masz własnego urządzenia. Darmowe WiFi w całym obiekcie.


Ogólnodostępna kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, ekspress do kawy, czajnik i oczywiście w talerze, sztućce. Kawa, herbata, cukier w cenie. Spokojne miejsca parkingowe z tyłu budynku.Wystawiamy faktury VAT.


Wiemy co jest grane w mieście i wiedzy tej nie zawahamy się użyć na Twoją korzyść. Korzystaj ze zniżek, które proponujemy dla swoich Gości.

 

Napisz też autorską fraszkę i zamieść ją w komentarzach na naszej stronie lub blogu a dostaniesz dożywotnią zniżkę 10%. Czerpiemy z ponad tysiącletniej tradycji wrocławskiej gościnności, bo Gość w domu Bóg w domu.

       
do apteki
50 m
do bankomatu
15 m
do centrum miasta
1,1 km
do dworca PKP
650 m
do dworca PKS
650 m
do gór
67 km
do kolejki miejskiej
650 m
do lotniska
8,9 km
do przystanku
120 m
do restauracji
30 m
do tramwaju
120 m
do urzędu pocztowego
10 m
Wrocław
10,1 km


350 m do Klub Muzyczny Łykend
5 m do Sklep spożywczy
60 m do Kino
Całoroczna zniżka 10% dla posiadaczy aktualnych karnetów lub biletów na wszystkie imprezy organizowane przez Wrockfest i Klub Łykend oraz studentów szkół muzycznych i artystycznych a także dla naszych powracających Gości i osób przez nich poleconych (powołaj się przy rezerwacji)
Napisz fraszkę. Umieść ją w komentarzach na naszej stronie lub blogu
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Lodówka
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Pralka
Prysznic
Radio
Recepcja
Room serwis
Tylko dla niepalących

Bankiety
Majówka
Sylwester

Hostel Fraszka

Wrocław, ul. Kościuszki 33/4

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

5263

Popularność obiektu

10€ - 16€

45PLN - 70PLN


Mówimy w językach:

Angielski Francuski Polski Rosyjski
Pokój 2-osobowy 1 140 zł
Pokój 2-osobowy 1 120 zł
Pokój 7 osobowy 1 315

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij