MIELNO nad morzem  - Wygodne 2,3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami. Aneks kuchenny na hollu. W pobliżu obiektu znajduje się cały szereg usług żywieniowych ( bary, stołówki itp.) i turystyczno - rozrywkowych.

 

Obiekt usytuowany na terenie zazielenionym i wyciszonym. Posesja ogrodzona z zagospodarowanym ogrodem i parking. Odległość do plaż morskich ok. 700m tj. około 10 minut spacerkiem przez centrum Mielna; do centrum Mielna ok. 350m ; do jeziora ok. 350m. do lasu ok.270m .

 

Lokalizacja i układ m. Mielna pomiędzy morzem a jeziorem ( 6 co do wielkość jezioro w Polsce) dodatkowo sprawia iż na tym terenie niezależnie od pogody występuję duże stężenie jodu morskiego mającego przede wszystkim duże znaczenie dla zdrowia (mikroklimat morski).

 

Po tej stronie usytuowania obiektu i jeziora występuje unikalna ścieżka spacerowa w wzdłuż wału brzegowego jeziora Jamno, z pasem naturalnej i intensywnej zieleni - chronionej przyrodniczo (lęgowiska dzikiego ptactwa).

 

W tym miejscu występują zaciszne i dogodne miejsca do wędkowania (wszelkie gatunki ryb-jezioro Jamno bezpośrednio połączone jest kanałem z morzem).

 

Serdecznie zapraszamy na słoneczne plaże mieleńskie i czyste wody Bałtyku (jedynie w tym miejscu linii brzegowej Bałtyku występują główne prądy pływowe czystych wód z morza Północnego; również godna jest uwagi "glinka zielona" , mająca szereg walorów zdrowotnych , występująca w tym rejonie brzegowym Bałtyku).

 

Cena 30-55 zł/osoba/doba--ilość miejsc/terminu/czas pobytu- cena negocjowana.

 

Najniższe ceny w okresie poza sezonem(25-35 zł/osoba/doba). 

 


Mielno i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim Wybrzeżu pod względem turystycznym i środowiska przyrodniczego. Położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie morza i jeziora Jamno. Posiada dobre połączenia komunikacyjne z resztą kraju, duże obszary leśne, atrakcyjne szlaki turystyczne oraz specyficzny morski mikroklimat.

 

W Mielnie każdy może znaleźć doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Zakwaterowanie zapewniają także liczne pensjonaty, kwatery prywatne, campingi, pola namiotowe.

 

W ciągu ostatnich lat zdecydowanie rozbudowano sieć małej gastronomii, otwarto liczne restauracje, kawiarenki, smażalnie ryb, różnorodne punkty usługowe. Wczasowicze mogą korzystać z rozmaitych form rozrywki i rekreacji.

 

Na dzieci czekają wesołe miasteczka, po jeziorze Jamno kursuje stateczek wycieczkowy.

       
do dworca PKP
100 m
do dworca PKS
100 m
do jeziora
350 m
do lasu
400 m
do morza
700 m
do urzędu pocztowego
400 m
brak rabatów
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Ognisko, Grill
Ogólnodostępna kuchnia
Radio
Wypożyczalnia sprzętu plażowego
Zwierzęta domowe

brak danych

Kos

Mielno, ul. Żeromskiego 2

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

3000

Popularność obiektu

8€ - 14€

35PLN - 60PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij